pani predavacky - zrkadlo (spokojnosti) naroda
OK, prechadzam na slovencinu, kedze anglictina nemala velky uspech :).
napisat toto ma podnietila prihoda z tohto dna.som momentalne total bez prachov, co znamena 20 sk v penazenke (teda uz ani tie nie) a 4 dni zjavne bez koruny, pokial mi niekto nevrati.
takze byvam na internate bernolak v bratislave a dole mame taku milu tetu bufetarku, ktora vrazdi pohladom.bol som si kupit bambino a po vzhliadnuti zjavnej kopy 50 haliernikov ma nebola ochotna obsluzit (ale bolo tam 18 korun va 10, 5, 2,1).tak som povedal ze dobre a ze idem vedla.no tam ma obsluzili, ale kebyze ste videli s akymi zatatymi zubami a ste slabsej povahy, tak vam to pokazi cely den.
nebudem teraz do podrobna rozoberat psychicky stav a mentalnu uroven predavaciek, lebo to by bolo na dlho a musel by som tu opisat mizeriu celeho tohto konzumneho ufrflaneho naroda (vidite aj ja uz frflem)...na to bude isto dost priestoru neskor, ale dufam ze sa tu najde aj nieco pozitivne.
idme na chatu stopom do krtisa a velmi sa tesim, ze konecne vypadnem zo zelezobetonovej bratislavy.mam ist o desiatej s tiborom, ale ten mi o 5 rano napisal, ze je zlahka najebany, tak asi vyrazime neskor.

